Inne rozwiązania dla zbóż

Zarejestrowanie w Polsce produktu Herbaflex wiosna 2012 roku powiększyło szeroki zakres rozwiązań firmy Cheminova do ochrony i wspierania rozwoju zbóż.
Obecnie rozwiązania tej firmy pozwalają stawić czoła bardzo wielu problemom w uprawie zbóż w Polsce.

 

Amalgerol

Uwolnij potencjał swoich upraw

Stymuluje metabolizm roślin i wzrost aktywności mikrobiologicznej gleby. Biologiczny środek wpływający na rozwój roślin oraz dostarczający składniki odżywcze drobnoustrojom glebowym.

 

Danadim 400 EC

Precz ze szkodnikami

Szybkie i niewrażliwe na wysokie temperatury rozwiązanie problemu szkodników zbóż i upraw ogrodniczych.

 

Glyfos 360 SL

Bezwzględny dla roślin

Usuwanie zbędnej roślinności na polach uprawnych, sadach, lasach i terenach nieużytkowanych rolniczo. Uniwersalny środek nieselektywny działający na wszystkie rośliny zielone.

 

Hi-Phos

Hartowanie roślin

Zabezpieczenie roślin przed trudnymi warunkami na polu poprzez skuteczne dostarczenie niezbędnych w tym okresie makroelementów.

 

Multiple

Mikroelementowy doping dla zbóż

Zwiększenie potencjału plonowania, pobudzenie metabolizmu i wzmocnienie odporności roślin zbóż poprzez skuteczne dostarczenie niezbędnych mikroelementów.

 

Nuance 75 WG

Na trudne chwasty dwuliścienne

Specjalista od trudnych chwastów dwuliściennych w zbożach, takich jak chaber bławatek, mak polny, czy ostrożeń polny. Sprawdzona substancja aktywna będąca doskonałym partnerem do mieszanin.

 

Rubric 125 SC

Niezawodna interwencja

Fungicyd zwalczający wszystkie kluczowe choroby zbóż. Silne, interwencyjne działanie czyni go doskonałym dodatkiem do wielu kombinacji stosowanych w różnych fazach rozwojowych, jak również doskonałym rozwiązaniem stosowanym solo.

 

Sparta 250 EW

Surowa dyscyplina

Klasyczne rozwiązanie do regulowania i zabezpieczania rzepaku jesienią i wiosną oraz partner do rozwiązań chroniących kłosy zbóż.

 

Zeus 208 WG

Piorunujący efekt

Innowacyjny, 3-składnikowy herbicyd przeznaczony do wiosennego zwalczania chwastów dwu- i jednoliściennych w zbożach ozimych


^

Ta strona używa plików COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.Zgadzam się