Kontakt

FMC Agro Polska Sp. z o.o.

 

Aleje Jerozolimskie 212A
02-486 Warszawa

Tel: +48 22 571 40 50
Fax: +48 22 571 40 51

e-mail: cheminova.polska@fmc.com

amalgerol@fmc.com

Przedstawiciele Handlowi

 

1. Piotr Kossowski

tel.: +48 882 434 314
e-mail: piotr.kossowski@fmc.com

 

2. Paweł Szachniewicz

tel.: +48 539 917 714
e-mail: pawel.szachniewicz@fmc.com

3. Dominika Lisowska
tel.: +48 784 585 238
e-mail: dominika.lisowska@fmc.com

4. Katarzyna Stasilewicz
tel.: +48 538 810 697
e-mail: katarzyna.stasliewicz@fmc.com

5. Jakub Bednarczyk
tel.: +48 604 752 458
e-mail: jakub.bednarczyk@fmc.com

6. Marek Jackowski
tel.: +48 538 810 703
e-mail: marek.jackowski@fmc.com

7. Adam Chrzanowski
tel.: +48 604 118 582
e-mail: adam.chrzanowski@fmc.com

8.Przemysław Brzozowski
tel.: +48 538 810 689
e-mail: przemysław.brzozowski@fmc.com

9. Jacek Jagielski
tel.: +48 664 179 000
e-mail: jacek.jagielski@fmc.com

10. Remigiusz Waligóra
tel.: +48 692 173 590

remigiusz.waligora@fmc.com

11. Grzegorz Chmielaniak
tel.: +48 660 618 732
grzegorz.chmielniak@fmc.com

12. Krzysztof Witkowski
tel.: +48 735 207 213
e-mail: krzysztof.witkowski@fmc.com

Napisz do nas:


^

Ta strona używa plików COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.Zgadzam się